صفحه اصلي | ثبت‌نام | روش پرداخت | تعرفه | شماره حساب ها | ارتباط با ما | تبادل لینک | امروز : ۲۷ دي ۱۳۹۷‬
computer
نرم افزار
computer
سایتها
computer
حیوانات
computer
ارتباطی
computer
لوازم
computer
املاک
computer
اتومبیل
computer
بازار کار
computer
خدمات
computer
صنعت
computer
آموزش
computer
کامپیوتر

اخبار

ورود كاربران
ایمیل :
گذرواژه :
تازه وارديد؟ ثبت نام كنيد
كلمه عبور خود را فراموش كرده ام


اگهی های متنی

تبلیغات ویژه ---------------------------------

  بانک:


 ---------------------------------

 دانلود تولبار مرورگر ما:


Get our toolbar!

 ---------------------------------

 تعداد افراد آنلاین:آمارسايت
تبلیغ بازديد تاريخ
۱ ۶۰۵۹ ۱۰/۲۷
۲ ۴۷۷۴ ۱۰/۲۶
۰ ۲۳۶۸۷ ۱۰/۲۵
۱ ۱۱۱۰۳ ۱۰/۲۴
۰ ۴۱۳۳ ۱۰/۲۳
۰ ۴۸۵۴ ۱۰/۲۲
۲ ۱۵۴۶ ۱۰/۲۱

 
نمايش جزئيات
عنوان : بیمه فضای سایبر را جدی بگیرید
تاريخ ثبت : ۲۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۲۱ و ۵۹ دقیقه

بیمه فضای سایبر را جدی بگیرید

پس از سرقت اطلاعات شخصی 70 میلیون آمریکایی در سال 2013 میلادی، اکنون بیمه سایبر در اولویت برنامه شرکت های بزرگ قرار گرفته است.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از لایو اینشورنس، حمله به شرکت "تارگت" و دیگر شرکت های خرده فروشی در فصل تعطیلات سال گذشته میلادی، ضررهای بیشماری را به آنان وارد کرد اما باعث شده که بیمه گران محصولات جدیدی را برای مقابله با چنین خطراتی ارائه دهند.

این حمله خطرات موجود در دنیای دیجیتال را پررنگ کرد چراکه تا پیش از آن حتی شرکت های بزرگ نیز زمانی که مباحث امنیتی مطرح می شد، مانند افراد نابینا عمل می کردند. این در حالی است که بیمه فضای سایبر در برابر چنین خطراتی که منافع بیشماری را هدف قرار می دهند، کمربند امنیتی مناسبی به شمار می آید.

در این حمله اطلاعات شخصی نام، آدرس، شماره تلفن و پست الکترونیک 70 میلیون آمریکایی به سرقت رفت؛ منابع آگاه آمریکایی گفتند، شرکت های تارگت و "نیمن مارکوس"، تنها شرکت های خرده فروشی کالا در آمریکا نبودند که شبکه های رایانه ای شان در طول فصل خرید تعطیلات پایان سال گذشته هدف حملات سایبری قرار گرفته است. 

برخی شرکت ‌های دیگر آمریکایی نیز هدف حملات سایبری قرار گرفته ‌اند، اما از اعلام علنی آن خودداری کرده‌ اند. به گفته افراد مطلع، حملات کوچک ‌تری به حداقل سه شرکت دیگر خرده فروشی آمریکایی شده است و در این حملات نیز از روش‌ های مشابه حمله به شرکت تارگت استفاده شده است.

نیمن مارکوس در آن زمان اعلام کرد که تنها در یک حمله حدود 40 میلیون شماره‌ کارت اعتباری از این شرکت به سرقت رفته است. تارگت نیز در گزارشی خبر داد که گستردگی حمله انجام شده، بیشتر از چیزی بوده که ابتدا تصور می کرده است.

پیش از این نیز شرکت "ویزا" صادر کننده کارت های اعتباری، سال گذشته دو هشدار را در مورد افزایش حملات سایبری علیه شرکت های خرده فروشی منتشر کرده بود. به گفته متخصصان، حملات سایبری تنها خرده فروشان را تهدید نمی کنند بلکه هر سازمانی که اطلاعات حساس و مهم را داراست، مورد حمله گروه های خرابکار قرار می گیرد.

در این گزارش آمده است که تنها در ماه فوریه سال جاری میلادی، مدارس عمومی در ایالت های آمریکایی بیمه نامه ای به ارزش یک میلیون دلار را از گروه بیمه "زوریخ" خریداری کرده اند. در این پوشش از این سازمان ها در برابر نفوذ به اطلاعاتشان حمایت می شود.

در حال حاضر، بیشتر کارشناسان به شرکت های بزرگ پیشنهاد می کنند که بیمه فضای سایبر تنها راه حلی است که از آنان در برابر اینگونه حوادث حفاظت می کند اما تنها افراد معدودی این توصیه را جدی می گیرند.